Sinds kort werken drie mbo-docenten van verschillende scholen en zorgopleiding op detacheringsbasis bij onze werkplaats: Mariëlle den Otter van het Koning Willem I College (links op de foto), Anouk de Vries van ROC Tilburg School voor Zorg en Welzijn (midden) en Cisca van Toorn van Curio (rechts).
Onze samenwerking met mbo-docenten is opgezet om de verbinding van het mbo (en hbo) onderwijs, zorgpraktijk en wetenschappelijk onderzoek tot stand brengen om samen de ouderenzorg nóg mensgerichter te maken.
Cisca, Anouk en Mariëlle gaan lesmateriaal ontwikkelen voor het mbo en adviseren bijvoorbeeld bij het vertalen van wetenschappelijke onderzoeksresultaten zodat het mbo er in de praktijk mee aan de slag kan. Ook gaan zij in de praktijk met hun studenten werken met lesmaterialen en hulpmiddelen voor het onderwijs die we eerder ontwikkelden.
Onderwijsmakelaar Irene van Loon (tweede van rechts op de foto) en plaatsvervangend onderwijsontwikkelaar Irene Muller-Schoof (tweede van links op de foto) begeleiden de docenten komend jaar en bouwen zo samen aan een onderwijs-community.